Aktualności
2018-03-19

Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie nas podczas targów SALMED

Wspaniali goście, duża frekwencja, prezentacja nowości, nagrody... bardzo udane targi...

Salmed to dla naszej firmy ważne wydarzenie, ze względu na rangę Międzynarodową oraz fakt, iż są to najważniejsze targi branży medycznej w naszym kraju.

Po tegorocznej edycji Salmedu pozostały pozytywne wspomnienia oraz satysfakcja.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, spotkań, podejmowanych tematów oraz możliwości zaprezentowania swoich nowych rozwiązań i produktów.

 

Nasza firma otrzymała dwa wyróżnienia, pierwsze to "Acanthus Aureus" za najlepiej zrealizowane cele marketingowe. Sukces na targach zależy m.in. od przyjętej strategii marketingowej. Tę strategię należy dobrze przełożyć na realizację stoiska, w tym na rozwiązania graficzne i architektoniczne.

kliknij... Acanthus Aureus - wybrano najlepsze stoiska SALMED!

 

 

Druga nagroda to Złoty Medal za łóżko młodzieżowe TEDDY BED.

 

Serdecznie dziękujemy firmie Bejot za wypożyczenie siedzisk, które pięknie wkomponowały się w klimat naszego stoiska... było tak jak zaplanowaliśmy :-) dziękujemy...


Zdjęcia:
Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook