Aktualności
2017-03-22

MEBLE SYMBIO - kompleksowa oferta do wszystkich pomieszczeń w szpitalu

Teraz wybór mebli do Twojego szpitala czy gabinetu jest znacznie prostszy. Wszystko w jednym miejscu SYMBIO kompleksowa oferta meblowa.

 


Kompleksowe wyposażenie szpitali zawsze jest wyzwaniem.


Polega na właściwym doborze aparatury medycznej i sprzętu typowo szpitalnego, ale również na zaplanowaniu wyposażenia meblowego.
Nasza oferta uwzględnia meble od dawna, jednak ze względu na obszerność tego działu postanowiliśmy potraktować go w sposób wyjątkowy.


Nazwa SYMBIO nawiązuje do symbiozy, czyli w tym przypadku do współdziałania z wyposażeniem medycznym. Oferta podzielona jest na dwie podstawowe części mebli medycznych i niemedycznych, w obrębie których znajdziemy wszystko, co jest niezbędne, by wyposażyć każde pomieszczenie w sposób kompleksowy i kompletny, zgodnie z naszą usługą PLUS DLA CIEBIE.


Łącznikiem dla wszystkich mebli są spójne kolorystycznie wzorniki oraz możliwość zobaczenia wnętrza z teksturami w wersji 3d.
Dzięki naszej kolekcji mebli SYMBIO możemy podjąć się realizacji każdej inwestycji w sposób kompleksowy.

Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook