Kontakt


kliknij  i  polub nas na facebooku

-zapraszamy :-)


Dane kontaktowe:

e-mail: formed@formed.eu.pl
            export@formed.eu.pl

tel. +48 33 819-45-94
fax +48 33 819-46-21

FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
ul. Leśnianka 97
34-300 Żywiec
Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Bielsku - Białej VIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS Nr 0000373851, REGON: 241816657
NIP: 5532487519

Oddział Kraków:
ul. Balicka 77
30-149 Kraków

Lokalizacja:

 

Biuro Formed:
Ul. Leśnianka 97, 34-300 Żywiec


Wyświetl większą mapę

Kontakt dla dostawców:
Ul. Ceramiczna 2, 34-325 Łodygowice


Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy/instytucji:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Miejscowość:*
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka:*

(*) pola obowiązkowe



 

 

Piotr Semla
Prezes Zarządu
piotr.semla@formed.eu.pl

 

 

 

Rafał Kasiński
Członek Zarządu
rafal.kasinski@formed.eu.pl

 

 

 


 

  Dariusz Ciślak
Dyrektor Operacyjny
dariusz.cislak@formed.eu.pl

 

  Agnieszka Krzyżowska
Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju
mobile: +48 793 797 983
agnieszka.krzyzowska@formed.eu.pl
marketing@formed.eu.pl

 
 

  Remigiusz Cichocki
Dyrektor Handlowy
mobile: +48 601 881 434
remigiusz.cichocki@formed.eu.pl
 

 

 

  Rafał Niegel
Dyrektor Logistyki
mobile: +48 791 994 595
rafal.niegel@formed.eu.pl

 

  Katarzyna Wolańczyk Piątek
Kierownik Biura
mobile: +48 535 170 345
katarzyna.wolanczyk@formed.eu.pl
biuro@formed.eu.pl

 

 

  Tomasz Hulbój
Koordynator ds. zamówień publicznych
mobile: +48 795 994 585
tomasz.hulboj@formed.eu.pl


 

  Karolina Potasiak
Specjalista ds. sprzedaży
mobile: +48 785 579 773
karolina.potasiak@formed.eu.pl

 
 


Magdalena Michalec
Kierownik Eksportu
Import Menager
mobile: +48 533 817 117
magdalena.michalec@formed.eu.pl
export@formed.eu.pl


 

 

 

Grzegorz Holicz
Koordynator Działu Systemów Meblowych
mobile: +48 570 127 513
grzegorz.holicz@formed.eu.pl

 

 
 


 
 

 

 

Joanna Barcik
Projektant wnętrz
Specjalista aranżacji medycznych
mobile: +48 798 011 018
joanna.barcik@formed.eu.pl


 

 
 

 
 

Tomasz Danko
Kierownik ds. serwisu i montażu
mobile: +48 795 994 595
tomasz.danko@formed.eu.pl


 PRZEDSTAWICIELE FIRMY NA TERENIE KRAJU:


 

 

Marta Stachurska
mobile: +48 518 246 053
marta.stachurska@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • świętokrzyskie
  • małopolskie (część północna)

 

 

Sebastian Puzio
mobile: +48 530 233 500
sebastian.puzio@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • dolnośląskie
  • opolskie
  • lubuskie
     

 

 

Sebastian Piotrowski
mobile: +48 515 321 571
sebastian.piotrowski@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • lubelskie
  • mazowieckie
  • łódzkie

 
 

 

 Artur Suchoński
mobile: +48 533 323 170
artur.suchonski@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • podkarpackie
  • małopolskie (część południowa)

     

 
 

Mateusz Kwiatoń
mobile: +48 883 994 595
mateusz.kwiaton@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • kujawsko-pomorskie
  • zachodniopomorskie
  • wielkopolskie

 

 

 

 

 

Damian Rzucidło
mobile: +48 537 209 477
damian.rzucidlo@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • śląskie
     

 

 

 

 

 

 

Wojciech Bieńkowski
mobile: +48 576 132 353
wojciech.bienkowski@formed.eu.pl

Regiony/województwa:

  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • podlaskie

 

Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook