O firmie

O firmie Formed

Naszą misją jest ciągłe doskonalenie naszych usług i produktów aby jak najlepiej wspierać profesjonalistów w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego

Dążymy do tego aby być najbardziej nowatorską firmą realizująca kompleksowe inwestycje w Polsce.


"Dla mnie najważniejsze są relacje między ludźmi podczas pracy w zespole oraz w biznesie. Uważam, że rozwój firmy możliwy jest dzięki ludzkiej determinacji, chęci poznawania i realizacji założonych celów. Jesteśmy firmą, która czasem żegluje z wiatrem, czasem pod wiatr jednak zawsze żegluje, a nie dryfuje.
Formed to przede wszystkim ludzie, mamy wspólną wizję przyszłości i to motywuje nas do ciągłego rozwoju".

  Piotr Semla Prezes Zarządu

 

Firma
W roku 2010 podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej firmy, której największym kapitałem jest na ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla branży medycznej. Po 5 latach działalności staliśmy się jedną z wiodących marek w Polce posiadających kompleksowa ofertę. Wprowadziliśmy unikatową usługę w formule zaprojektuj, wybuduj, wyposaż. Wytyczamy mocne kierunki rozwoju w branży.

Nasza oferta skierowana jest dla ludzi dla profesjonalistów dla branży medycznej

FOR you, FOR medical, FORMED…


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego o FORMED... rozwijamy się dla Was


 

Zapraszamy do współpracy z Formed


zespół rok 2009
 


zespół rok 2016

Copyright 2011 Formed | projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook